Meist

Meie meeskond

Tunneme uhkust kogenud meeskonna üle, mis oma professionaalsuse ja pädevusega töötab usaldusväärselt ja kohusetundlikult kui vahelüli tarnijate ja klientide vahel.

Tunneme rõõmu, et meie töötajad arenevad ja täiendavad oma oskusi koos ettevõttega Baltholding OÜ. Usaldame oma meeskonda ja investeerime töötajate pädevuse tõstmisesse, sest usume, et täiuslikkus ei tunne piire. Ainult tänu meie töötajate kohusetundlikule ja raskele tööle saab Baltholding OÜ kasvada ja areneda. Töötame selle nimel, et saavutaksime enesele seatud eesmärgid, seetõttu on meie meeskonna liikmed nõudlikud enda ja teiste suhtes. Meie eesmärk on tarnida oma klientidele kvaliteetseid kaupu ja osutada kvaliteetseid teenuseid. Selle eesmärgi saavutamiseks olemegi üks meeskond, mis töötab üheskoos.

Meile on tähtis

Kvaliteet

Me suhtume rangelt nii oma kauba kvaliteeti kui klienditeenindusse, et saaksime osutada erakordseid teenuseid.

Klienditeenindus

Kõik küsimused ja probleemid lahendame paindlikult, sõbralikult ja optimaalselt.

Usaldusväärsus

Kvaliteet, graafiku järgimine ja pikaajaline produktiivne koostöö partneritega on meie ettevõtte Baltholding OÜ visiitkaart.

Kes me oleme?

Oleme Eesti kapitalil põhinev ettevõte, mis müüb piimatooteid ja muid külmutatud, jahutatud ja pika säilivusajaga toiduaineid.

Pakume laia kaubavalikut, professionaalseid teenuseid ja kvaliteetseid ärilahendusi. Ettevõte osutab müügi- ja logistikateenuseid rahvusvahelistele ning kohalikele kauplejatele.

Meie eesmärk on tarnida oma klientidele kvaliteetseid kaupu, osutada usaldusväärselt teenuseid ja arendada professionaalsete töötajate meeskonda.

Kust meid leida?

Meie ettevõtte peakontor asub Eestis, peaaegu Euroopa geograafilises keskpunktis.

Meie asukoht annab logistilise eelise, kui soovite jõuda ka kõige kaugematesse maailma nurkadesse. Tänapäeva globaliseerumise ajastul on meie ettevõtte teenused kergesti kättesaadavad ja samuti saame ka ise lihtsasti Teieni jõuda.

Pole tähtis, kus te meid ootate – kas Hispaania lõunaosas, Norra põhjaosas, Inglismaal või Sloveenias. Me saame ise kiiresti Teieni jõuda.

Mida me teeme?

Osutame professionaalseid kaubanduse, transpordi- ja tollidokumentatsiooni koostamise ning tollivahenduse teenuseid.

Usaldage oma veosed meie kätte ja me hoolitseme kõige eest. Teie asjad või kaubad jõuavad saajani ilma lisamuredeta ja kindlasti kokkulepitud ajal. Pole vaja murda pead tollis deklareeritavate kaupade dokumentatsiooni ja muude formaalsuste üle.  Teie veos transporditakse kohale turvaliselt ja usaldusväärselt. Seejuures saate ise jälgida veose liikumist. Usaldage meid ja me ei peta Teie usaldust.