Tollimaakleri teenused

Tollimaakleri teenused

Kas soovite vedada kaupa teise riiki või teisest riigist? Te ei tea, millest alustada? Meie kvalifitseeritud spetsialistid aitavad Teil täita dokumente tollipunktides. Korrastame veodokumendid kiiresti, vastutustundlikult, aitame kanda hoolt maksude maksmise ja muude seotud teenuste eest.

Hindame oma klientide kallist aega ja mõistame, kui tähtis on, et tolliprotseduurid ei tekitaks mingeid lisaprobleeme. Pikaajalised töökogemused, oma töö hea tundmine ja eriline tähelepanu klientide vajadustele tagab, et kõik tollivahendusteenused oleks täidetud kiiresti, professionaalselt ja nõuetekohaselt, arvestades sageli muutuvaid tolliformaalsusi ja seadusi, nende protseduuridega seotud määrusi ja nõudeid.

Soovite tegeleda tolliprotseduuridega ise, kuid ei tea, kuidas seda teha? Anname konsultatsioone tolliprotseduuride küsimustes. Meie pakutav konkurentsivõimeliste teenuste hinna ja kvaliteedi suhe tagab üha suureneva klientide arvu ja nende soovitused.

Tollimaakleriteenuseid osutame, juhindudes Leedus kehtivatest eeskirjadest, Euroopa Liidu määrustest ja rahvusvahelistest nõuetest.

Anname garantii enda osutatud tollimaakleriteenustele.

POLE TÄHTIS, MILLINE ON TEIE RAHVUSVAHELISTE VÕI KOHALIKE VEOSTE PLANEERITUD MARSRUUT, EGA SEE, MILLISE SUURUSEGA ON TEIE VEOS

Meie oleme valmis

olema Teie usaldusväärne partner!